10 idėjų, kaip pasijusti geriau

admin
0 komentuoti
Dažnai įsisukam rutinoje taip smarkiai, kad kai ateina laikas, kai suprantame, kad gyvename neįdomiai ir niekas neatneša įkvėpimo. Kad išvengti nuobodulio kasdieniame gyvenime, paruošėme net 20 idėjų sąrašą ką nuveikti, kad noras mėgautis gyvenimu vėl grįžtų.

  1. Pasidaryk 5 min. gilaus kvėpavimo sesiją. Surask patogią vietą (jeigu leidžia oras, rekomenduojame išeiti į lauką!), giliai įkvėpk per nosįir giliai iškvėpk per burną. Įkvėpdama ir iškvėpdama ramiai skaičiuok iki 4, tokiu būdu išlaikysi ritmą.
  2. Nusipirk arba parsisiųsk žurnalą. Nesvarbu, ar pilną gražių nuotraukų, ar psichologinių straipsnių – išsirink ką labiausiai mėgsti. Vartyk, semkis įkvėpimo ir idėjų. Iškirpk tas nuotraukas ar frazes, kuriostave labiausiai pritraukia ir įklijuok į savo kalendorių ar užrašinę. Jeigu dar jo neturi – sudėk atskiroje vietoje, kad ateityje turėtum kur vėl ieškoti įkvėpimo.
  3. Skirk laiko savam SPA. Pripildyk vonią, uždek žvakių, įberk aukštos kokybės druskos ar įmesk kvapnų druskos burbulą. Pasirink progą, kai niekas netrukdys ir neimk telefono kartu (arba pasiimdama atjunk skambučius ir žinutes!), leisk sau pabūti su savimi. Gali įjungti atpalaiduojančią muziką arba paimk gerą knygą. Jeigu neturi vonios – neskubėdama išsimaudyk po dušu. Pabaigai pasidaryk „peeling‘ą“, pasitepk drėkinamuoju kremu arba aliejumi ir uždėk kaukę.
  4. Pakviesk draugus į svečius. Suorganizuok smagų vakarą tarp draugų. Pagamink arba pagaminkite kartu įdomų patiekalą, sugalvokite žaidimų, pasidarykite nuotrauką atsiminimui. O gal susitarkite, kad kiekvienas prieš susitikimą suranda ypatingą ir jam patinkantį eilėraštį ir prie mėgstamo gėrimo kiekvienas jį perskaitys. Gal bus juokinga, gal šiek tiek keista, užtat tokia veikla padarys akimirką ypatinga ir įsimintina.
  5. Išmok naujų įgūdžių. Jeigu turi laisvesnio laiko ilgesniam laikotarpiui, gali pradėt mokytis naujos kalbos, įgyti naują profesinę kompetenciją arba groti gitara ar kitu instrumentu. Galimybės beribės, o ir laikas bus praleistas tikrai naudingai.
  6. Suplanuok savo atostogas. Apgalvok į kurią šalį važiuosi, surašyk vietas, kurias norėsi aplankyti, kokių patiekalų norėtum paragauti ir visas kitas norimas veiklas. Konkretus planas leis būti užimtai ir nenuobodžiauti ir leis geriau vizualizuoti kelionę, kas, tikime, priartins prie realybės.
  7. Leiskis į ekskursiją po savo miestą. Išsirink konkrečią dieną ir praleisk ją lyg būtum turistė savo mieste. Atrask naujas vietas, kavines, būk dėmesinga ir tikrai pamatysi naujų vaizdų ar smulkmenų, į kurias kasdienybėje dažniausiai nepastebi.
  8. Pasirūpink savo sveikata. Užsirašyk į profilaktinius tyrimus, nesnieko nėra svarbesnio už sveikatą, o apie ją mes tikrai pamirštame. Geriau nelaukti simptomų, o būti įsitikinus, kad gali toliau džiaugtis kiekvieną dieną ramia širdimi.
  9. Nueik į pasimatymą su savimi. Išeik iš namų ir praleisk laiką su savimi – pasivaikščiok, pasivažinėk dviračiu, padaryk pikniką ant ežero kranto. Tuo metu kuo mažiau tikrink telefoną ir jame esančius socialinius tinklus, susikaupk ant savęs ir savo minčių.
  10. Įsigyk sau gražiausią užrašinę. Kam? Daugiau skaityk šiame straipsnyje: ____________

Perskaitei sąrašą ir kilo naujų idėjų bei minčių rutinai paįvairinti? Pasidalink su mumis savo įdomiomis įžvalgomis!

0 komentuoti
4

Pamatyti

Papildyti